Krofam
Krofam

Krośnieńskie Fabryki Mebli „KROFAM” Sp. z o.o.

Krośnieńskie Fabryki Mebli KROFAM swoją pozycję na rynku meblarskim budują od ponad trzydziestu lat. Do roku 1999 funkcjonowały jako przedsiębiorstwo państwowe. Po przekształceniu się w spółkę z o.o. rozpoczął się nowy okres w historii firmy, która swoją produkcję opiera o zakłady w Krośnie oraz Dukli i zatrudnia ponad 240 osób.

Bazując na posiadanej wiedzy, doświadczeniu, zespole doskonałych fachowców KROFAM stawia na jakość i ciekawe wzornictwo. Produkty Krośnieńskich Fabryk Mebli od wielu lat trafiają na eksport, ich odbiorcami są wymagający klienci w Niemczech, Danii i Holandii. Obecnie naszym celem jest wypromowanie najnowszej kolekcji mebli łazienkowych na rynku krajowym, na który powracamy po kilku latach nieobecności. Mamy nadzieję, że nasze meble posiadające indywidualny wyraz i rozpoznawalny styl zyskają uznanie w Państwa oczach.

Eksporter Roku 2008
Firma Krośnieńskie Fabryki Mebli „Krofam“ została uhonorowana Tytułem Wybitny Eksporter Roku 2008 i Pucharem Stowarzyszenia Eksporterów Polskich.
Krośnieńskie Fabryki Mebli „KROFAM” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Generała Leopolda Okulickiego 2, 38-400 Krosno, zwraca się z prośbą o przedłożenie oferty handlowej maszyn do lakierowania wąskich krawędzi.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć zapytanie ofertowe.
Kliknij tutaj, aby pobrać kartę promocyjną projektu.