Krofam

Fronty lakierowane

W ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw, przy wsparciu dotacji Unijnych w latach 2005-2006, został zrealizowany projekt inwestycyjny umożliwiający produkcję frontów meblowych na wysoki połysk. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej i innowacyjnej technologii, fabryka posiada znaczny potencjał produkcyjny w zakresie wytwarzania frontów na wysokim poziomie jakościowym. Istotne znaczenie w prowadzonych procesach ma również fakt, iż posiadamy możliwości realizacji krótkich serii w zróżnicowanej kolorystyce. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Elementy bukowe

Produkcja asortymentu odbywa się w Zakładzie nr 2 w Dukli. Dysponuje on infrastrukturą, zapleczem technologicznym oraz maszynowym, które pozwala na przeprowadzenie kompleksowego procesu produkcji przy zachowaniu wysokich wymogów jakościowych. Prowadzony proces produkcji rozpoczyna się od przetarcia surowca poprzez suszenie w nowoczesnych suszarniach, obróbkę mechaniczną, po wykończenie przez lakierowanie ekologicznymi lakierami wodnymi. Zakład posiada duże doświadczenie w zakresie prowadzenia produkcji B 2 B, zapewniając terminowość dostaw oraz wysoką jakość produktów. Zdobyta wiedza i doświadczenie w produkcji mebli dziecięcych i elementów z drewna litego sprawia, iż odbiorcy naszych produktów zaliczają się do liderów w swym segmencie. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Meble łazienkowe

Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z producentami mebli łazienkowych, którzy poszukują zaufanego partnera, realizującego program produkcyjny terminowo i w oczekiwanej jakości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli łazienkowych pod potrzeby naszych wymagających partnerów z Niemiec, Holandii i Anglii. Gwarantujmy profesjonalną obsługę oraz dyskrecje.

Meble kuchenne

Krośnieńskie Fabryki Mebli produkcją mebli kuchennych zajmowały się już w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Były to zestawy o nazwie Krosno, które znajdowały się w niejednym Polskim domu.Obecnie również produkujemy meble kuchenne, które swoim designem, ergonomią oraz wyposażeniem odzwierciedlają najnowsze trendy obecne na rynku. Jesteśmy otwarci na współpracę ze studiami, deweloperami a także producentami kuchni,którzy szukają solidnego partnera, który wykona powierzoną produkcje.

Skontaktuj się z nami w celu podjęcia współpracy.